Vzdělávací místa

 

I. vzdělávací místo: Družstevní II. 142

 

 

ROZDĚLENÍ DĚTÍ DO TŘÍD

 

  Paní učitelka   Bc. Zemková Terezie
  Paní  učitelka   Zimčíková Veronika
  1.třída                                                                          šk.rok 2016-17
1 Burianová Alexandra  
2 Čevorová Anita  
3 Dušek Tobiáš  
4 Goroš Martin  
5 Hanáčková Tereza  
6 Juřeník Matěj  
7 Kadašijová Klára  
8 Kovačovič David  
9 Křapa Jan  
10 Křápek Ondřej  
11 Křápková Nikola  
12 Křiváková Šárka  
13 Lekešová Markéta  
14 Mikeska Lukáš  
15 Míšek Michael  
16 Míšková Nikol  
17 Mitáčková Amálie  
18 Mléčková Mariana  
19 Pavlíček Tomáš  
20 Pospíšková Ema  
21 Režňáková Adéla  
22 Sekaninová  Vendula  
23 Šobáňová Kristýna  
24 Zakrevska Nela  

 

  Paní ředitelka  Habartová Lenka
  Paní učitelka Bc. Býčková Michaela
  2.třída                                                                           šk.rok 2016-17
1 Bachánková Nikola  
2 Balogová  Gaia  
3 Galda Jiří  
4 Hájková Laura  
5 Hapalová Sofie  
6 Hlůšek Tadeáš  
7 Hrdinová Marie  
8 Konečná Karin  
9 Kotásek David  
10 Kučerová Amálie  
11 Málek Tobiáš  
12 Mikulášková Barbora  
13 Mirošová Tereza  
14 Mitáčková  Veronika  
15 Říha Adam  
16 Štipčáková  Lucie  
17 Uhlířová Natálie  
18 Zvozil Daniel  
19 Žůrová Ester  

 

  Paní  učitelka  Machalová Ludmila
  Paní učitelka   Zedková Alena  
  3.třída                                                                          šk.rok 2016-17
1 Bojková Aneta  
2 Humplíková Klára  
3 Jelénková Vanesa  
4 Konečná  Kristýna  
5 Kovaříková  Nella  
6 Krause  Sebastián  
7 Křápková Anna  
8 Křiváček  Petr  
9 Machálková Andrea  
10 Mandíková  Adéla  
11 Michalec Daniel  
12 Minaříková  Denisa  
13 Mořický  Jan  
14 Mošťková Barbora  
15 Nezhybová  Beáta  
16 Novák  Matyáš  
17 Novák Jan  
18 Novosadová  Nelli  
19 Novotná  Eliška  
20 Novotný  Vojtěch  
21 Přerovská Soňa  
22 Šuránková  Terezie  
23 Zalubil  Matyáš  
24 Zámečníková Lucie  
25 Zemek Tomáš  
26 Zimčík Petr  

 

 

 

  Paní  učitelka   Jurásková  Sabina
  Paní  učitelka  Zimčíková  Dagmar
  4.třída                                                                       šk.rok 2016-17
1 Bajer Martin  
2 Bobčík Lukáš  
3 Dohnalová  Anna  
4 Hanáček  Jakub   
5 Huspenina  Ondřej  
6 Chytil  Eliáš  
7 Klabačka  Jaroslav  
8 Kostková  Veronika  
9 Machala  Václav  
10 Míšková  Šárka  
11 Mléčková  Barbora  
12 Mrkvová  Karolína  
13 Němečková  Emílie  
14 Novotná  Martina  
15 Pospíšková  Ema  
16 Prachař  Marek  
17 Růžička Adéla Marie  
18 Říha  Jakub  
19 Sekaninová  Monika  
20 Šimčík  Šimon  
21 Šimčík  Vojtěch  
22 Škopíková Ela  
23 Štefaník  Patrik  
24 Trojková Nicol  
25 Turčinková  Iveta  
26 Turčinková  Lenka  
27 Warchilová  Veronika  

 

  Paní  učitelka   Mančíková  Michaela
  Paní učitelka   Prachařová  Lenka
     
     
     
     
     
  5.třída                                                                      šk.rok 2016-17
1 Borýsková Naďa  
2 Borýsková Soňa  
3 Burián Aleš  
4 Fonai Benjamin  
5 Hájek Filip  
6 Hájková Valerie  
7 Hapalová Diana  
8 Janča  Richard  
9 Jelénková Denisa  
10 Kučera Ondřej  
11 Malůš Radim  
12 Minařík Tomáš  
13 Mitáčková  Tereza  
14 Nezhyba Jakub  
15 Oros Miriam  
16 Podškubka Daniel  
17 Prachařová  Anna    
18 Prachařová Beáta  
19 Prajza Milan  
20 Pupíková  Natálie  
21 Skuček Vojtěch  
22 Šantrůčková Iveta  
23 Šmídová Karolína  
24 Šobáňová Gabriela  
25 Šobáňová Michaela  
26 Štefaník Antonín  
27 Vaněk David  
28 Zimčíková Nina  

 

 

 

 

II. místo vzdělávání nám. Komenského  je ve školním roce 2016/2017  mimo provoz